28. 11. 2022

BK Loko Trutnov „B“: BK NAPOS Vysoká nad Labem 61:65 (17:11, 29:21, 43:36, 56:56)

BK Loko Trutnov „B“: BK NAPOS Vysoká nad Labem 47:44 (14:10, 28:20, 38:30)

V sobotu sehrálo naše družstvo U12 dva zápasy v Trutnově s družstvem děvčat BK Loko Trutnov „B“. Vstup do prvního zápasu se nám bohužel nepovedl, hlavně díky naší nedůslednosti v obraně jsme po první čtvrtině prohrávali o 6 bodů. V dalších dvou čtvrtinách jsme zlepšili obranu a začalo se nám i lépe zakončovat v útoku, soupeř si však i přesto stále udržoval stabilní náskok a do poslední čtvrtiny jsme vstupovali s mankem 7 bodů. Díky výborně zahrané poslední čtvrtině, ve které jsme soupeře jasně přehráli a kterou jsme vyhráli 13:20, jsme skóre v závěru vyrovnali a přišlo na řadu pětiminutové prodloužení. I přesto, že jsme prodloužení dohrávali již jen v 7 hráčích (3 naši hráči měli již pět osobních chyb), jsme v prodloužení byli jasně lepším týmem a první utkání jsme díky naší bojovnosti vyhráli 61:65.

Do druhého utkání jsme vstoupili opět hůř než náš soupeř, který nám v úvodu bodově trochu utekl a v poločase jsme prohrávali o 8 bodů. V poslední čtvrtině se nám dařilo náskok trutnovských děvčat snižovat, ale na naši výhru či vyrovnání to již nestačilo a utkání tak skončilo 47:44.

Obě utkání byla velmi vyrovnaná a díky nemocem jsme nastoupili pouze v 10 hráčích. Všichni hráči si proto zaslouží pochvalu, a to zejména za obrat v prvním utkání a vybojovanou výhru v prodloužení prvního zápasu.

Další zápas U12 budeme hrát 10. prosince ve Vysoké nad Labem proti TJ Sokol Stěžery.

Posted in Menu, NOVINKY, U12