6. 2. 2024

V sobotou 3.2. jsme vyjeli na zápasy do Jičína, kde jsme měli jasný cíl, předvést sílu našeho týmu a pojistit si pozici ve středu tabulky. Jeli jsme v plné síle a předvedli jsme velmi dobrý výkon.

První utkání bylo plné pěkných týmových akci a ukázali jsme sehranost v akcích hoď a běž. Začali jsme velmi dobře v útoku a dařilo se nám hrát rychle dopředu.  V první čtvrtině jsme špatně zvládli závěrečné dvě minuty a soupeř se na nás dotáhl. Poté jsme si si vytvořili lehký náskok a ten jsme si pohlídali. Druhá polovina byla v naší režii a byly jsme jednoznačně lepší tým na obou polovinách a zápas jsme vyhráli 49:65.

 

Druhé utkání jsme začali velmi slibně a pokračovali jsme v kolektivní hře. První půlku jsme ovládli a čekali jsme, že zápas bude pro nás jasná výhra. Bohužel jsme špatně začali druhou polovinu a odpadli jsme po fyzické stránce. Třetí čtvrtinu jsme se ještě drželi na dostřel, ale poslední dění jsme nedokázali zastavit jejich protiútok a soupeř nás přejel a urval vítězství 70:52.

I přes jednu prohru jsme s výkonem velmi spokojení a vidíme posun v týmové a individuální hře.

Posted in Menu, NOVINKY, U12