24. 10. 2019

19.10. 2019

BK NAPOS Vysoká n.L. – ADFORS Basket Litomyšl    37:57

BK NAPOS Vysoká n.L. – ADFORS Basket Litomyšl    34:61

V prvních domácích zápasech této sezony jsme na palubovce ve Vysoké nad Labem přivítali družstvo ADFORS Basket Litomyšl.  V obou utkáních jsme nedokázali ubránit dva nejsilnější hráče soupeřova družstva, kteří dokázali velmi lehce zakončovat a tvořit hru. V obraně jsme byli nedůslední, v útoku se vyskytovaly nepřesnosti. I přes naši početní výhodu, soupeř přijel pouze v sedmi hráčích, jsme nevydrželi se soupeřem fyzicky držet krok. Tyto zápasy nám ukázaly chyby, na kterých musíme v tréninkovém procesu zapracovat, například fyzická připravenost, přesnost zakončení, bojovnost. Je nutné, aby všichni hráči a hráčky pracovali v utkáních a trénincích s plným nasazením a 100 % koncentrací, to se nám bohužel v těchto utkáních nepodařilo.

Body 1. zápas – Novotný 10 , Capko 8, Macháčková Vanesa 7, Česák 4, Adamušková 4, Bartaušic 4

Body 2. zápas – Bartaušic 10, Novotný 8, Hartmannová 4, Capko 4, Horká 2, Macháčková Sára 2, Macháčková Vanesa 2, Adamušková 2

Posted in Mládež, NOVINKY, U12