9. 11. 2022

ADFORS Basket Litomyšl: BK NAPOS Vysoká nad Labem  61:41

ADFORS Basket Litomyšl: BK NAPOS Vysoká nad Labem  39:42

Vstup do prvního zápasu se nám nepovedl, soupeř nás přehrával v obraně a většina našich šancí v prvním poločase navíc končila na obroučce soupeřova koše. První polovinu zápasu jsme hlavně kvůli neproměněným šancím prohráli 35:9. Ve druhé polovině jsme zlepšili osobní obranu a začalo se nám dařit i ve střelbě. Druhou polovinu jsme sice nakonec vyhráli 26:32, smazat výrazný náskok soupeře z první poloviny utkání již však bylo nad naše síly.

Začátek druhého zápasu se nám povedl mnohem lépe než našemu soupeři, který na nás v útoku i v obraně ztrácel, a v polovině zápasu jsme již vedli o 11 bodů (18:29). Zejména v  poslední čtvrtině soupeř z Litomyšle přitvrdil hru, začal více proměňovat koše a minutu před koncem utkání jsme vedli již jen o jeden bod. Naši nejmladší svěřenci v posledních minutách hry zlepšili osobní obranu a všichni na hřišti srdnatě bojovali o každý míč. Naši výhru jsme nakonec potvrdili košem v posledních vteřinách hry a vyhráli jsme tak o tři body 39:42. Vysoké nasazení hráčů Vysoké v závěru zápasu podpořené skandováním spoluhráčů na lavičce a hlasitou podporou rodičů na tribuně litomyšlské haly nám ve druhém utkání pomohlo ke krásnému týmovému vítězství, které si všichni hrající i fandící užili.

Další zápas U11 budeme hrát ve Vysoké nad Labem 19. listopadu proti favorizovanému týmu naší skupiny BK Vividbooks Pardubice.

Posted in Menu, NOVINKY, U11