7. 3. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Ústí n. Orlicí – 38:66 (7:10, 19:34, 26:55)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Ústí n. Orlicí – 44:63 (12:18, 20:35, 36:45)

V sobotu jsme na naší palubovce přivítali tým z Ústí nad orlicí, který přijel v osmi hráčích.

I přes to, že soupeř byl oslabený, stále působil jako jasný favorit. Náš tým měl velký problém s přihrávkami a kvůli tomu se nám nedařilo vytvářet dobré střelecké pozice. První poločas byl jednoznačný pro soupeře, ale ve druhé půlce se nám podařilo přitvrdit na obranné polovině a skóre druhého poločasu bylo vyrovnané. I přes snahu jsme soupeřův náskok nestáhli a prohráli jsme 38:66.

V druhém utkání jsme mohli vidět výrazné zlepšení na útočné i obranné polovině. První čtvrtina byla velmi vyrovnaná, ale soupeř ukázal kvalitu a postupně navyšoval rozdíl ve vedení. I přes lepší obranu se nám nepodařilo soupeře přehrát a prohráli jsme 44:63.

Trenér domácích hodnotí zápas kladně, bylo tam vidět přenesení tréninkových cviků do praxe. Věříme, že s každou prohrou se ponaučíme a příště budeme zase o něco lepší.

Posted in Menu, NOVINKY, U11