24. 10. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Sokol Hradec Králové – 42:47 (4:12, 16:26, 26:41)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Sokol Hradec Králové – 20:55 (2:6, 10:22, 14:42)

V sobotu 21. října se tým BK Vysoká postavil tváří v tvář týmu Hradeckých Lvic na domácí palubovce ve Vysoké nad Labem, kde se odehrály dva vyrovnané ale náročné zápasy.

První zápas byl plný napětí, kdy se oba týmy střetly v tvrdém souboji. Naši hráči bojovali statečně, ale Hradecké Lvice byly v koncovce trochu silnější a zvítězily 47:42. Tento zápas ukázal, že oba týmy jsou vyrovnané a že jsme udělali od začátku sezony velký krok kupředu.

Druhý zápas byl pro tým BK Vysoká náročným testem fyzické vytrvalosti. I když naši hráči bojovali s maximálním úsilím, nestačili na sílu soupeře. Zápas skončil výhrou Hradeckých Lvic 55:20. Toto utkání ukázalo, že fyzická příprava bude pro náš tým důležitým bodem pro zlepšení.

Trenéři týmu BK Vysoká vidí tyto zápasy jako příležitost k učení a zdokonalení. „I když jsme v těchto zápasech nepřinesli výhru domů, byly to cenné zkušenosti,“ řekl jeden z trenérů. „Náš tým má stále co zlepšovat, a tyto zápasy nám ukázaly, na čem musíme pracovat.“

Posted in Menu, NOVINKY, U11