8. 10. 2019

5.10.2019

Sokol Vysoké Mýto – BK NAPOS Vysoká n.L. 26:38

Sokol Vysoké Mýto – BK NAPOS Vysoká n.L. 36:55

První dvě soutěžní utkání odehráli hráči a hráčky na palubovce vysokomýtského družstva. Dokázali soupeře v obou utkání porazit a získat tak první dvě výhry v nové sezoně. Výkon našeho družstva měl střídavou tendenci. V některých fázích obou utkání mělo naše družstvo jednoznačně navrch, slušnou obranou jsme získávali míče z rukou soupeře a dokázali jsme rychle zakončovat. Bohužel jsme ale v některých fázích zápasů kupili zbytečné ztráty vznikající z nepřesných přihrávek či špatného driblinku. Všech devět zúčastněných hráčů a hráček zaslouží pochvalu za předvedený bojovný výkon. Střelecky se v druhém utkání velmi zadařilo Davidovi Capkovi, který dosáhl 29 bodů. 

Body 1. zápas – Novotný 9, Macháčková Vanesa 8 , Macháčková Sára 8, Adamušková 5, Capko 4, Hartmannová 2, Česák 2

Body 2. zápas – Capko 29, Adamušková 10, Macháčková Sára 6, Macháčková Vanesa 4, Česák 2, Synáček 2, Hartmannová 2

Posted in Mládež, NOVINKY, U12