17. 1. 2022

BK 92 : BK NAPOS Vysoká n.L. 47 : 63 (10:13, 20:27, 27:46)

Naše družstvo nastoupilo k poslednímu utkání roku v hale na “vteřině“ v Kuklenách. Do utkání nastoupilo pouze šest našich hráčů, bohužel tým postihla velká marodka. Byl to nakonec pohledný zápas, kde jsme od začátku měli navrch, hráli jsme dobře takticky, převážně na postupné útoky. I když jsme neměli dobrou úspěšnost střelby tak nás perfektně podržela obrana a doskoky. Zároveň jsme se celý zápas vyvarovali většímu počtu ztrát. Postupně jsme navyšovali náskok. V poslední čtvrtině soupeř začal dotahovat, drama jsme ale nepřipustili a urvali jsme vítězství. Díky patří určitě rozhodčím, kteří pískali suprově a nechávali hru plynout a přehlíželi i drobné kontakty. Určitě to pomohlo spadu zápasu. Poděkoval bych i soupeři, protože se utkání neslo ve férovém duchu.

Sestava a body BK Napos: Šejvl 23, Štajer 14, Severa 13, Mlčoch 6, Hůlka 5, Vacek 2.

Lukáš Šejvl

Posted in Menu, Muži B, NOVINKY