10. 2. 2020

1.2. 2020

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – BK Napos Vysoká nad Labem               55:79 (13:16,23:41,46:52)

Trnková 29 (6×3), Sharplesová 13, Bezpalcová 10, Krejčí 7 (2×3), Hidvéghy 6, Chlubnová 4, Bořková a Králíková po 3, Skřivánková a Pešková po 2

K sobotnímu zápasu ženy zajížděly do Havlíčkova Brodu. Vstup do zápasu byl z naší strany rozpačitý  a celá první čtvrtina tak byla velice vyrovnaná. V dalším průběhu prvního poločasu se naše hra zlepšila, výborně jsme bránili a dokázali jsme tak odskočit na rozdíl 18 bodů. Ve třetí čtvrtině nás potkala krize, kde jsme nevěděli, co máme hrát. V obraně jsme tou dobou byli jen namalovaný a v útoku se také nedařilo.  Naopak  4. čtvrtina byla z naši strany perfektní a nakonec jsme zápas dohráli bez větších komplikací.

Příští zápasy hrajeme v domácí hale se Sokolem Hradec Králové B a Týništěm nad Orlicí. Určitě nás přijďte podpořit a zafandit.