22. 11. 2021

BK Napos Vysoká nad Labem – BSK TJ Jičín 65:78 (15:26,27:44,46:64)

Hanzlíková 14 (1×3), Pleskotová 12, Sharplesová 10, Pešková 10, Chlubnová 9, Marečková 6 (2×3), Křížková 1, Sobotková 0

BK Napos Vysoká nad Labem – Sokol Nová Paka 68:62 (23:12,39:22,52:43)

Hanzlíková 15 (2×3), Pleskotová 15, Pešková 14, Sharplesová 12, Chlubnová 6 (2×3), Marečková 4 (1×3), Křížková 2, Sobotková 0

V sobotu k nám přijel soupeř z Jičína. Oba týmy nastoupily se stejným počtem hráček, takže si všechny hráčky dostatečně zahrály. Do zápasu jsme vstoupili hodně špatně a rychle jsme prohrávali o 10 bodů. Bohužel jsme nebyli vůbec schopní zastavit přechod soupeřek do protiútoku po naší neúspěšné střele. Nám se střelba vůbec nedařila a naopak soupeři tam spadlo všechno. Poločasový rozdíl o 17 bodů odpovídal naší předvedené hře. Po poločase jsme si řekli, že to ještě zkusíme, ale bude důležité, jak do třetí čtvrtiny vstoupíme. Vstup se nám nepodařil a rychle to bylo až o 27 bodů, až pak přišel menší obrat v naší hře, kdy jsme trefili pár střel a dokázali jsme soupeře pár útoků ubránit. Stáhli jsme na rozdíl 7 bodů, ale na víc už nám nezbyly síly.

V neděli přijely soupeřky z Nové Paky. Po předvedené hře v sobotu jsem naše hráčky upozorňoval hlavně na vstup do utkání. Ten se nám naštěstí podařil a cely první poločas jsme hráli naší hru a vytvořili jsme si 17 bodový polštář do druhé půlky. Ten se nám naštěstí hodil, protože druhá polovina zápasu přesně odpovídala naší hře ze soboty a bohužel utkání dospělo do dramatické koncovky. Tu jsme naštěstí zvládli a zápas dotáhli do vítězného konce.

Příští utkání hrajeme na palubovce V Přelouči 4.12. v 15:00 a v neděli 5.12. bude odveta u nás od  10:00.