10. 1. 2018

6.1. 2018 – 13. kolo VČLŽ   TJ Pardubičky : BK Napos Vysoká nad Labem  35 : 83 (8:20,14:40,26:55)

S velkou chutí si ženy Naposu v dalším pokračování Východočeské ligy zastřílely v souboji s rivalkami z Pardubic. TJ Pardubičky se mohly srovnávat s naším týmem snad jen v průběhu třetí čtvrtiny, která skončila poměrem 12:15. Ve všech ostatních částech utkání nedovolily naše hráčky soupeřkám atakovat 10ti bodovou hranici za čtvrtinu.

Sestava a body: Barbora Zoubková 13, Štěpánka Bořková 12, Marcela Kosová a Dominika Paclíková po 10 bodech (Dominika 2x za 3b) Michaela Kaňuková 9 (1x za 3b), Andrea Skřivánková 8, Tereza Stará a Pavlína Králíková po 7 bodech (obě 1x za 3b), Michaela Hidveghy 4 a skóre dovršila úspěšnou trojkou Lenka Tomšíková, která nastoupila poprvé po dlouhodobém zranění.

7.1. 2018 – 14. kolo VČLŽ    BK Přelouč : BK Napos Vysoká nad Labem     44 : 70  (11:17, 24:31, 34:52)

Jak se dalo předpokládat, Přelouč byla výrazně vyrovnanějším soupeřem v nedělním pokračování ženské VČL. Přesto si naše ženy udržovaly od začátku mírné vedení, v poločase utkání rozdílem 7 bodů. O výsledku rozhodla 3. čtvrtina a už v její polovině vedly ženy Naposu rozdílem 19 bodů, po trojce Michaely Kaňukové. V posledním dějství se podařilo úspěšný „trhák“ nejenom potvrdit, ale i navýšit. Velmi dobrý výkon podala Michaela Kaňuková, ač pivotka, neváhala uplatnit své umění i za čarou trojkové vzdálenosti a byla úspěšná hned 3x.

Sestava a body: Michaela Kaňuková 21 (3x za 3b), Barbora Zoubková 12 (1x za 3b), Marcela Kosová 8, Lenka Tomšíková 7, Pavlína Králíková 6, Štěpánka Bořková 4, Dominika Paclíková, Andrea Skřivánková a Tereza Stará po 3 bodech (Tereza Stará 1x za 3b).

Trenér Jakub Uhrecký: „Po herní přestávce jsme se prezentovali dobrým výkonem. Celek TJ Pardubičky byl na rozehřátí po vánoční a novoroční přestávce ideálním soupeřem. BK Přelouč vzdorovala o poznání výrazněji. Dobře jsme se na obě utkání připravili a bylo i vidět na palubovce, že děvčata nestrávila svátky u televizních pohádek a hromádek cukroví.“

 

Posted in NOVINKY, Ženy A