9. 4. 2019

BK Napos Vysoká nad Labem : BC Benešov  49 : 103  (16:19, 22:48, 36:72)     6.4.2019

Ve finálové skupině 2. ligy žen, 7. kole hostily naše hráčky soupeřky celku BC Benešov. Jen v první čtvrtině dokázala šestice domácích odolávat uvolněné hře benešovských žen (16:19). Od druhé části soupeřky navyšovaly skóre, které se zastavilo za stobodovou hranicí. Vyprázdněná lavička domácích hráček se projevila v závěru utkání, kdy pro 5 osobních chyb musela ze hřiště nejprve Michaela Hidweghy a krátce po ní i Andrea Skřivánková. Tři minuty ve 4 je v basketbalu hodně dlouhá doba a tak dosažení 100 bodové hranice nebylo pro naše soupeřky nikterak obtížné.

V celku BK Napos se střelecky dařilo nejvíce Katce Trnkové, autorce 17 bodů. Druhou a poslední hráčkou Naposu, která se dostala na hranici 10 bodů byla Michaela Hidweghy. To na straně benešovských střelecky excelovala Eliška Hálová, která pokořila hranici 30 bodů, úspěšně jí asistovaly Martina Mazurová s 25 body a Dita Vrkoslavová s 18 body.

Sestava a body BK Napos Vysoká nad Labem: Kateřina Trnková 17 (3x za 3b), Michaela Hidweghy 10, Andrea Skřivánková 7, Sarah Sharplesová 6, Pavlína Králíková 5 (1x za 3b), Štěpánka Bořková 4. Trojky v utkání 4:5.

BK Napos Vysoká nad Labem : Strakonice „B“   49 : 77  (15:21, 26:42, 37:59)      7.4.2019

Poslední utkání sezóny 2018-2019 absolvovala opět pouze šestice domácích hráček. Průběh utkání byl velmi podobný sobotnímu zápasu, tentokrát ale udržely naše hráčky strakonické „na uzdě“ a nedovolily opakování sobotního závěru, kdy dohrávaly ve 4.

Bodově se opět prosadila nejvíce Kateřina Trnková s 15 body, double-double si na závěr sezóny připsala Michaela Hidweghy za 12 bodů a stejný počet doskoků.

Sestava a body BK Napos Vysoká nad Labem: Kateřina trnková 15 (1x za 3b), Michaela Hidweghy 12 + 12 doskoků = DD, Pavlína Králíková 8 (2x za 3b), Štěpánka Bořková 8, Sarah Sharplesová 4, Andrea Skřivánková 2.

1. BK Levhartice Chomutov 14 12 2 956:784 26
2. TJ OP Prostějov 14 11 3 966:805 25
3. BK Strakonice B 14 9 5 874:810 23
4. BC Benešov 14 8 6 918:815 22
5. Basket Poděbrady 14 5 9 740:840 19
6. TJ Lokomotiva Liberec I 14 5 9 831:973 19
7. SK Bruntál 14 4 10 997:1045 18