U17 – Přátelské utkání s extraligovým Nymburkem

Na závěr neúplné sezony, si družstvo U17 zahrálo dvojzápas doma, venku proti vrstevníkům Nymburka. Hrálo se v přátelské atmosféře. Naši hráči hrající nadregionální soutěž se proti týmu z extraligy nezalekli a odehráli vyrovnané zápasy. Je třeba podotknout, že nám hodně pomohli moji bývalí hráči hrající momentálně ve Španělsku a v reprezentaci U16. To ale nesnižuje náš výkon. Zápasy se mi líbili a hráči si dokázali, že nejsou o tolik horší než hráči z extraligy. Další odměnou tohoto týmu je, že si dva naše hráče vybral právě extraligový tým Nymburka. Motivace pro další hráče Vysoké, že i z „malého“ oddílu je možno se dostat do nejlepších týmů v republice. Další vizitka toho, že to ve Vysoké asi děláme dobře…

Sdílejte článek s přáteli

Další články

IMG-20260611-WA0065

Loučení se sezónou 25/26!

Naše veliká a stále rostoucí vysocká basketbalová rodina ❤️ se sešla na tradičním zakončení sezóny

IMG-20260609-WA0016

Reprezentant Martin Peterka na tréninku ve Vysoké!

Olympijské hry, mistrovství světa a Evropy, několikanásobný mistr ČR s Nymburkem a hlavně spousta zkušeností

IMG-20260219-WA0028

Zhodnocení sezóny 2025/26!

V uplynulé sezóně odehrálo našich 10 týmů hned 201 soutěžních zápasů, přičemž celková bilance byla

Přidejte se k nám