24. 10. 2015

Náchod se poslední roky pravidelně účastní Final Four VČL ( Pozn.: Finálový turnaj soutěže, který určí vítěze a postupujícího do 2.ligy. ), ale v současné době se potýká s velkou marodkou. Do poločasu se mu však dařilo nahradit kvalitu houževnatostí a do 25. minuty bylo utkání vyrovnané. Druhou polovinu třetí čtvrtiny jsme díky zrychlení a zpřesnění hry vyhráli v poměru 18:4 a zlomili tak náchodský odpor. Čtvrtá čtrtina už byla plně v naší režii a vítězství jsme si odpovědnou hrou pohlídali. Jediním výraznějším zpestřením byl špatný herecký výkon našeho kapitána Roberta Paulíčka, který byl ohodnocen technickou chybou za simulaci – Robe, musíš na tom zamakat 🙂

Sestava a body: Fink 21, Eskestrand 14, Paulíček 11, Růžička 10, Hodač 8, Frátrik 8, Faltýnek 4, Holubec 4, Jiříček.

Posted in Muži A, NOVINKY