3. 1. 2016

V sobotu jsme hráli odvetu s Vysokým Mýtem v hale Chocni. Očekávali jsme podobný herní styl od soupeře, jaký předvedli v pátek u nás, ale to byla chyba. Mýto se poučilo a rapidně změnilo svůj herní projev. Nespoléhalo na střelbu z dálky, ale snažilo se hrát do koše a přitvrdilo v obraně i na doskoku. Ze zápasu se stal tvdý souboj o každý míč. Soupeři se podařilo nám odskočit na závěr třetí čtvrtiny a my tak vstupovali do posledního období se ztrátou 10 bodů. Maximálním nasazením a obětavostí jsme však dokázali ukrást domácím vítězství košem v poslední vteřině po dramatických okamžicích a tím jsme získali příjemný náskok i v tabulce před našimi prosnásledovateli.

Sestava a body: Paulíček 14, Fink 10, Eskestrand 9, Hodač 8, Faltýnek 7, Holubec 6, Ruprecht 6, Růžička 4, Jiříček 2, Dušek.

Posted in Muži A, NOVINKY