14. 2. 2016

V Nové Pace nás čekal odhodlaný soupeř s ambicí vyhrýt tuto soutěž. Pro nás velmi důležité utkání, protože v případě výhry bychom udělali obrovský krok k pořádání turnaje Final Four ( turnaj o postup do 2.ligy mužů ) na domácí palubovce ve Vysoké nad Labem.  Paka vstoupila do utkání lépe. My se však celkem rychle oklepali a rozehrála se otevřená a velmi vyrovnaná partie. Před poločasem už to vypadalo, že soupeři docházejí síly, ale dokázali dobře prostřídat a díky úspěšným pokusům za tři body jsme je nedokázali zlomit. Naopak jsme na přelomu třetí a čtvrté čtvrtiny udělal velkou spoustu nevynucených chyb – ztrát míče a Paka odskočila na 20 bodový rozdíl. Ke cti nám bylo, že jsme to i přes velký rozdíl „nezabalili“ a bojovali takřka až do konce.

Byl jsme opravdu zklamaný delegací rozhodčích, když na utkání prvního s druhým týmem tabulky poslali kolegu, který prostě „nepíská“ z nějakého důvodu…a i přes protest i samotných delegovaných rozhodčích, že není dobrý nápad, aby toto utkání řídili právě oni, byli tam vysláni…Strašně moc to ovlivnilo průběch utkání.

Sestava a body: Eskestrand 34, Fink 14, Dušek 10, Ruprecht 8, Faltýnek 5, Kafka 5, Holubec 4, Růžička 3, Daněk, Jiříček.

Posted in Muži A, NOVINKY