2. 10. 2017
Dne 23. 9. se náš tým utkal s týmem Loko Trutnov. Oba dva zápasy byli velmi vyrovnané. Atmosféra byla vypjatá od začátku do konce. První zápas byl pro náš tým zklamáním, když byli vyloučeni naši 3 nejproduktivnější hráči Jan Říha, Barbora Sobotková a Pleskot Bivoj poté, co dosáhli 5 faulů v utkání. První čtvrtina 16:14, druhá čtvrtina 32:29, třetí čtvrtina 49:52. Utkání skončilo 77:75 pro Loko Trutnov.
Druhé utkání jsme měli lepší vstup do zápasy z hlediska obrany. Nedělali jsme zbytečné fauly a v útočném doskoku jsme byli aktivnější nežli v prvním utkání. Hráli jsme rychlou hru, která nám vyhovuje. Soupeř se nedovedl přizpůsobit, což byl rozhodující faktor utkání. První čtvrtina 16:16, druhá čtvrtina 30:29, třetí 38:45. Utkání skončilo 48:72 pro náš celek.