15. 10. 2017

10.10.2017

 BK NAPOS Vysoká n.L. : Alkon  53: 63 

(15:8, 28:35, 44:46)

Sestava body: Pour 26, Šrámek 8, Uhlíř 6, Plaček 4, Král 4, Štajer 3, Severa 2, Kolomý.

Vyrovnané utkání sehráli naši muži „B“ s loňský finalistou Alkonem, první utkání sezóny bylo z naší strany velice nervózní, a hlavně dominovala nepřesná střelba ze všech pozic. Stínem na utkání bylo vyloučení Jana Uhlíře, který po několikátém nepřesném verdiktu rozhodčího, asi 2 minuty před závěrem, neudržel nervy na uzdě a počastoval rozhodčího Hartiga ml. vulgárním slovem. Tímto bylo po utkání, i když byl stav o pouhé 3 body, frustrace byla větší než snaha ještě zabojovat. Navíc disciplinární komise rozhodla o stopku pro J.Uhlíře na dvě další utkání, což pro nás není zrovna příjemné. Rozhodčího Hartiga ml., který opravdu neměl svůj den, se náš klub rozhodl vetovat na další utkání.

Posted in Muži B, NOVINKY