15. 2. 2018

13.2.2018

BK NAPOS Vysoká n. L. “B“ :  BK 92

63: 57 (20:14, 33:31, 52:41)

Sestava a body: Pour 28, Zavřel 12, Uhlíř 8, Štajer 8, Severa 2, Plaček 2, Šrámek 2, Zoubková 2, Effemberk, Juhász, Mizerová.

V rekordním počtu jedenácti hráčů se sešel náš tým na zápas s BK 92. Sice jsme měli přesilu na lavičce 11:7, na hřišti to zase tak znát nebylo. Díky hojnému počtu hráčů jsme mohli od začátku utkání více protáčet sestavu, bohužel nešlo se odtrhnout na více bodů. Houževnatě hrající soupeř rozhodně nepřijel jen tak prohrát, dobře střílel i doskakoval. My jsme asi nejlépe zahráli v první čtvrtce, především Martin Štajer, který po dvouměsíční pauze zaviněnou zraněním zahrál velmi dobře v obraně i útoku.   Všechno se otočilo před koncem první půle, kdy nás soupeř ve všech činnostech přehrával a přiblížil se na čtyři body. Podobný průběh měla i ta poslední čtvrtka, kdy jsme se už zase obávali o výsledek a horko těžko jsme dovedli utkání do vítězství.

Posted in Muži B, NOVINKY