30. 9. 2020

 

BVK Holice vs. BK NAPOS Vysoká n.L.

(83:91 25:20, 45:37, 62:57)

V prvním kole poháru mužů zajel NAPOS na nedalekou palubovku druholigového klubu – BVK Holice, který se už tradičně opírá zejména o mladší hostující hráče z Pardubic. Pro Vysokou je to jediný tým z 2.ligy, s kterým má dlouhodobě zápornou bilanci, sic v posledním roce jsme Holice dvakrát pokořili.

Na začátku utkání „překvapil“ výrazně mladší Holic tým svojí aktivitou. Převyšoval nás na pozicích výškou i rychlostní převahou a ujal se vedení v utkání. Za úspěšným vstupem holických byl zejména silný doskok na obou stranách hřiště. Zkušení hostující hráči se však na konci čtvrtiny přizpůsobili hernímu projevu domácích a zlepšenou střelbou se ujali v 8. minutě vedení, které už nepustili.

Zápas byl v celém průběhu velmi vyrovnaný, ale hráči Vysoké už domácí tým do vedení nepustili. Herní projev zdobili některé velmi pohledné asistence Petra Andrese, Jana Mráze a dalších. Střelecky dobrý zápas odehrál Pavel Harčár a nenápadným způsobem se správným časováním zahrál Tomáš Mahler, který se po zásluze stal vysockým nejlepším střelcem.

Sestavy s body:

DOMÁCÍ
Dvořák Tomáš 25, Baťa Kryštof 13, Bartheldi Marek 12, Žaba František 10, Kratochvíl Martin 7, Rolenc Jan 7, Půlpán Tomáš 5, Boháček Lukáš 4, Skotálek Ondřej

HOSTÉ
Mahler Tomáš 20, Harčár Pavel 18, Mráz Jan 18, Andres Petr 14, Kiršbaum Tomáš 6, Hanzlík Zdeněk 5, Ruprecht Petr 4, Sejpka Martin 3, Synáček Vojtěch 3, Faltýnek Tomáš, Vejražka Roman

 

mq

 

Fotky

Posted in Muži A, NOVINKY