13. 3. 2018

21. kolo 10. 3. 2018

 BK NAPOS Vysoká n.L. : Tesla Pardubice 108: 69 

Předposlední kolo základní části 2. ligy, skupiny „B“ nabídlo hráčům Naposu odčinit prohru proti pardubické Tesle na její palubovce. A povedlo se i s „úroky“. Výsledný rozdíl 39 bodů po velmi pohledné hře, plné krásných kombinačních akcí. Tesla Pardubice nestačila od samého začátku, příležitost předvést své umění na palubovce dostali všichni hráči. Poprvé se představila nová posila, Vojtěch Mráz a určitě dokázal, že bude pro tým velkým přínosem. Basketbalisté Naposu přehráli Teslu na všech frontách. Určitě dobrou vizitkou je např. 53 doskočených míčů v utkání. Jubilejní stý bod zaznamenal Roman Vejražka. Na sto deset, jak skandovali nejmladší fanoušci v hledišti sice už nedošlo, i tak je to nejvyšší výhra našeho celku v sezóně.

Sestava a body: Roman Vejražka 15 (2x za 3b), Tomáš Kiršbaum 15, Vojtěch Synáček 14 (1x za 3b), Petr Dušek 14 + 8 doskoků, Petr Ruprecht 12, Martin Sejpka 10 (1x za 3b), Tomáš Faltýnek 8, Zdeněk Hanzlík 7 (1x za 3b), Vojtěch Mráz  7, Alois Daněk 4, Michal Krista 2. Trojky v utkání 5:8

Posted in Muži A, NOVINKY