13. 9. 2021

BK Napos Vysoká nad Labem – TJ Sokol Stěžery              89:38

V pátek 10.9. naše ženy v hale ve Vysoké přivítaly hráčky ze Stěžer k přípravnému utkání. Bylo to poprvé, co jsme se sešli alespoň v 10 hráčkách, takže vůbec nemohla být řeč a nějakém sehrání. Ale hned na úvod to vypadalo jako bychom takto již delší dobu trénovali. Všechny pokyny, které trenér po ženách chtěl, od začátku plnily. V obraně byla slyšet komunikace a veškeré útoky hostujících Stěžer jsme dobře ubránili a následně přecházeli do rychlých protiútoků. Již v první čtvrtině se ukázalo, jakým směrem se utkání bude ubírat. Na holkách bylo vidět, že hodně dlouho nehrály žádný zápas a že měly obrovskou chuť si zase zahrát. V druhém poločase ženy již trochu ztratili koncentraci, ale i přesto náskok i nadále narůstal.

První zápasy Východočeské ligy nás čekají 2.10. a 3.10. na SŠB Pardubice a s TJ Pardubičky.

 

Posted in NOVINKY, Ženy A