28. 2. 2019

23.2.2019  1. kolo finálové skupiny 2. ligy žen

BK Strakonice „B“ : BK Napos Vysoká nad Labem  64 : 43  (14:6, 28:21, 44:31)

Svůj první zápas ve finálové skupině 2. ligy žen absolvovaly hráčky BK Napos Vysoká nad Labem na palubovce Strakonic. Rozhodla už první část utkání, kterou naše děvčata prohrála 14:6. Víceméně podobný rozdíl udržovaly domácí hráčky až do začátku čtvrté čtvrtiny. V té svůj náskok navýšily na konečný rozdíl 21 bodu.

Sestava a body BK Napos Vysoká nad Labem: Marcela Kosová 10, Kateřina Trnková 8 (1x za 3b), Sarah Sharplesová 6, Štěpánka Bořková 5 (1x za 3b), Michaela Hidweghy 5, Kristýna Rokošová 4, Lenka Tomšíková 3 (1x za 3b), Michaela Bubeníčková 2, Dominika Paclíková 0.

24.2.2019  2. kolo finálové skupiny 2. ligy žen

BC Benešov : BK Napos Vysoká nad Labem   67 : 48   (21:5, 33:25, 48:35)

Jestliže jsme sobotní utkání začali prohrou o 8 bodů, nedělní začátek nemohl dopadnout hůře. 21:5, skóre po první čtvrtině a utkání bylo opět prakticky rozhodnuto. Ve druhé čtvrtině se našim hráčkám hrozivé skóre podařilo snížit až na poločasový rozdíl 8 bodů (33:25), ale ve druhé polovině benešovské hráčky přidaly a zaslouženě na své palubovce zvítězily.

Sestava a body BK Napos Vysoká nad Labem: Marcela Kosová 13, Dominika Paclíková 9 (3x za 3b), Michaela Hidveghy 9 (2x za 3b), Kateřina Trnková 8 (2x za 3b), Kristýna Rokošová 5, Michaela Bubeníčková 2, Štěpánka Bořková a Sarah Sharplesová po 1 bodě, Lenka Tomšíková 0.

8. BK Napos Vysoká nad Labem 8 1 7 448:541 9

Vzhledem k započítání vzájemných utkání ze základní skupiny „B“ do finálové části, zůstávají naše ženy na posledním místě tabulky s jedinou výhrou. Tuto bilanci mohou napravit v domácích utkáních 9. a 10. března, kdy hostí Levhartice Chomutov a Lokomotivu Liberec. Utkání začínají v 17.30 a 10.30 h.