Z chaloupky berou U11 bronz!

Poslední turnaj sezóny jsme odehráli s kategorií U11 v Pardubicích na Perníkové chaloupce. Vinou dovolených, nemocí a zranění jsme turnaj odehráli jen v 10 statečných. Po prohrách s domácím SŠB (poměrně slušný výkon, když v poločase jsme prohrávali jen o 4 body) a s Vysočinou (slabý výkon, kde jsme na soupeře vůbec nestačili) jsme v závěrečném utkání o 3. místo narazili na rivala z Hradce Králové – tým GAPy. Po výborném začátku (12:0) nás začal soupeř stahovat a v poločase už vedl 27:20. Pak však děti z Vysoké ukázaly svoje basketbalové ❤️ a ve druhém poločase dovolily soupeři jen 10 bodů a otočily skóre na 47:37 ve svůj prospěch 💪. Velká gratulace celému týmu za bojovného ducha.

 

Sdílejte článek s přáteli

Další články

IMG-20260611-WA0065

Loučení se sezónou 25/26!

Naše veliká a stále rostoucí vysocká basketbalová rodina ❤️ se sešla na tradičním zakončení sezóny

IMG-20260609-WA0016

Reprezentant Martin Peterka na tréninku ve Vysoké!

Olympijské hry, mistrovství světa a Evropy, několikanásobný mistr ČR s Nymburkem a hlavně spousta zkušeností

IMG-20260219-WA0028

Zhodnocení sezóny 2025/26!

V uplynulé sezóně odehrálo našich 10 týmů hned 201 soutěžních zápasů, přičemž celková bilance byla

Přidejte se k nám