Poslední turnaj sezóny jsme odehráli s kategorií U11 v Pardubicích na Perníkové chaloupce. Vinou dovolených, nemocí a zranění jsme turnaj odehráli jen v 10 statečných. Po prohrách s domácím SŠB (poměrně slušný výkon, když v poločase jsme prohrávali jen o 4 body) a s Vysočinou (slabý výkon, kde jsme na soupeře vůbec nestačili) jsme v závěrečném utkání o 3. místo narazili na rivala z Hradce Králové – tým GAPy. Po výborném začátku (12:0) nás začal soupeř stahovat a v poločase už vedl 27:20. Pak však děti z Vysoké ukázaly svoje basketbalové ❤️ a ve druhém poločase dovolily soupeři jen 10 bodů a otočily skóre na 47:37 ve svůj prospěch 💪. Velká gratulace celému týmu za bojovného ducha.




