11. 11. 2021

BK NAPOS Vysoká nad Labem – SK Týniště nad Orlicí 45:46 (9:18 , 20:36,33:38 )
BK NAPOS Vysoká nad Labem – SK Týniště nad Orlicí 27:64 (6:14 , 19:38,23:48 )

Na utkání se dostavilo pouze 8 hráčů a hráček z důvodu nemoci a tak jsme museli rychle obvolat mladší hráčky z kategorie U 12 , které nám přijeli ochotně pomoci. Možná ,že pod vlivem malého počtu hráčů jsme do prvního utkání nastoupili velmi vlažně a soupeř nás od začátku přehrával na doskoku, kde měl výškovou převahu. V obraně jsme dostávali jednoduché koše po doskoku a naopak v útoku jsme nebyli schopni doskočit míč po neúspěšné střele či dvojtaktu. Až ve druhém poločase se obraz hry změnil ,začali jsme bojovat o každý balón a náskok soupeře se postupně mazal . Bohužel jsme poslední útok nezakončili úspěšnou střelou a tak jsme dost nešťastně první zápas prohráli.
Do druhého utkání jsme nastoupili oslabeni o Tomáše Daleckého ( našeho nejlepšího hráče v prvním utkání) a to bylo hodně znát. Náš tým vůbec nebojoval a zcela rezignoval na dobrý výsledek. Kladem tohoto zápasu je ,že si v druhém utkání zahráli velkou porci minut i mladší hráčky , které nám přijeli dodatečně pomoci .

Posted in Menu, NOVINKY, U13