31. 1. 2022

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – BK NAPOS Vysoká nad Labem – 51:62 (10:12, 22:31, 38:47).

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – BK NAPOS Vysoká nad Labem – 50:64 (14:12,24:31,36:47).

Ve velmi krátké době (po čtrnácti dnech), odehrálo naše družstvo U13 další dva zápasy proti stejnému soupeři TJ Jiskře Havlíčkův Brod (tentokrát na venkovní palubovce). Od začátku sezony se naše družstvo sešlo na zápasy takřka kompletní. Ze zdravotních důvodů chyběli pouze Honza Tuček a Eliška Samková. Možnost střídat 12 hráčů v průběhu dvou zápasů byl rozhodujícím faktorem našich vítezství v obou zápasech.

Pochvalu zaslouží všech 13 hráčů, kteří se zápasu v Havlíčkově Brodě zúčastnili (třináctým hráčem byla již jmenovaná Eliška Samková, která přijela podpořit náš tým se sádrou na levé ruce a v průběhu obou zápasů dirigovala bojovnou, a hlavně velmi pozitivní náladu na naší lavičce.

Zvláštní poděkování patří mladším hráčům a hráčkám Tomáši Daleckému, Pavlovi Samkovi, Emě Vodehnalové, Nikole Vomáčkové a Matoušovi Pechovi, kteří se bezproblémově zapracovali do kategorie U13 a bez kterých by nebylo možné zápasy odehrát.

Pavel Novotný

Posted in Menu, NOVINKY, U13