První výhra v okresním přeboru pro céčko!

BK 92 – BK NAPOS Vysoká „C“   57:62

Basketbalisté Vysoké nad Labem „C“ nastoupili ke svému druhému utkání okresního přeboru proti domácímu týmu BK92. Oba celky dorazily v sedmičlenné sestavě, což slibovalo vyrovnaný souboj. Hned v úvodu však hosté z Vysoké předvedli soustředěný výkon a díky jedenáctibodové šňůře si vytvořili klíčový náskok, který udrželi až do závěrečného klaksonu.

V první polovině utkání se bodově nejvíce prosazoval Lukáš Šejvl, který táhl tým v ofenzivě. Ve třetí čtvrtině se role lídra chopil David Köberle, jenž trefil několik důležitých trojek a udržel tempo hry. V závěrečné části pak přidal devět bodů Rosťa Bambuškár, čímž definitivně zpečetil vítězství hostujícího celku.

Tým Vysoké „C“ zaslouží pochvalu za nasazení, koncentraci a týmový duch. Přestože do zápasu nevstupoval jako favorit, dokázal se prosadit díky disciplinované hře. Oproti předchozímu utkání se výrazně zlepšila kontrola míče a snížil počet ztrát. Pro další zápasy bude klíčové pracovat na fyzické kondici a lepší organizaci hry, aby si tým udržel vzestupnou formu.

Sdílejte článek s přáteli

Další články

IMG_20251129_085902

U11 proti Pace bez výhry

BK NAPOS Vysoká n/L. – Sokol Nová Paka 30:53 a 23:58 Dnes jsme s U11

IMG_1080

Napětí, technické chyby i defenzivní kolaps. NAPOS prohrál ve Svitavách 97:84

BK NAPOS Vysoká n/L. nedokázal navázat na skvělé výkony z posledních kol I. ligy mužů

logo_25

Těsná prohra U17

BK NAPOS Vysoká n/L – Loko Trutnov B 74 : 75 V dalším domácím zápase

Přidejte se k nám