Náš nejmladší tým U10 se v neděli představil na svém posledním turnaji v sérii „Šmoulinka“ na palubovce v Sadské. Tentokrát nás čekaly 3 čistě holčičí týmy. V prvním zápase jsme narazili na pozdější vítězky turnaje z Benešova. Děti se postupně rozehrávaly a se soupeřem uhrály přijatelnou prohru o 16 bodů. Ve druhém zápase nás naopak čekal nejslabší tým turnaje z Nuslí. Tři čtvrtiny jsme tahali za kratší konec (20:28), a už to na výhru moc nevypadalo. Pak se ovšem vysocké děti vzepjaly k výbornému finiši a poslední část ovládly v poměru 10:0 a tím otočily celkové skóre na naší výhru 30:28! V posledním zápase s domácími sadskými vosami už nám bohužel nezbyla žádná energie, zápasem jsme se doslova protrápili a prohráli 40ti bodovým rozdílem :-(.
I přes závěrečnou krutou porážku lze naše působení ve Šmoulince hodnotit pozitivně, když jsme na 5 turnajích odehráli celkem 14 zápasů a 4 z toho dokázali vyhrát. Pro děti z U11 to byly další zápasy navíc, pro děti z přípravky první zkušenosti s „velkým basketem“. Každopádně pro všechny kupa herních zkušeností a radost ze hry. Makáme na sobě dál!











