BA Sparta Praha „B“ – BK NAPOS Vysoká n/L. 49 : 53
Původní sobotní termín byl přesunut na úterý 5.5. od 19 hodin. A tak musely naše holky cestovat v týdnu k poslednímu zápasu sezony. Za předpokladu, že zápas zvládneme a soupeře porazíme, tak udržíme druhé místo v tabulce nadregionální ligy. Do utkání jsme vstoupili velice dobře a ujali se brzkého vedení 10:5. Poté přišlo útočné trápení a Sparta několika trojkami průběh otočila a na tabuli svítilo skore 18:10 pro domácí po první čtvrtině. Naštěstí přišla rychlá odpověď a zlepšená obrana s rychlejším přechodem do útoku nám pomohli vrátit se zpátky do zápasu. Pokračovali jsme v tom i po přestávce. Dobrý úsek našeho týmu a první dvouciferné vedení v zápase. Je to škoda, že to bylo v takových vlnách. Dobrý úsek hry střídaly výpadky a i díky tomu se držel soupeř na dostřel. V nervózní koncovce jsme ale uhlídali čtyřbodové vedení a zaslouženě vyhráli. Nejvíce mrzí hodně neproměněných samostatných nájezdů a také neschopnost udržet vyrovnanou výkonnost.
Jinak holky zaslouží pochvalu a poděkování nejen za tento zápas, ale za celou sezonu. Pět výher v řadě s konečnou bilancí šesti výher a čtyř porážek nás vynesly na druhé místo. To je dobrá práce celého týmu!!!


