Benjamínci U11 vstoupili do sezóny na výbornou!

BK NAPOS Vysoká n/L. – SK Týniště n/O.   78:17 a 82:25

 

Po měsíční letní přípravě čekal na náš nově se tvořící tým „jedenáctek“ začátek sezóny na domácí palubovce. Ačkoli nás v týdnu před zápasy kosilo jedno zranění za druhým, sešli jsme se nakonec v celkem dobrém počtu dvanácti dětí. Na úvod nás čekal příjemný soupeř z Týniště, který stejně jako my tvoří nový tým. Oba zápasy měly podobný průběh, kdy jsme po trošku nervóznějším úvodu zabrali a hosty začali přehrávat v obraně a hlavně v útoku. Děti zaslouží za svá úvodní představení v sezóně pochvalu. Naši tahouni zúročili své zkušenosti z loňské sezóny, předváděli pěkné akce a postupně navyšovali skóre tak, že i všichni naši nejmenší mohli dostat poprvé prostor, aby se se zápasovou atmosférou seznámili i na hřišti. Vstup do soutěže se nám tedy vydařil, nicméně pořád je na čem v tréninku pracovat. Další zápasy odehrajeme 8. října na palubovce Přelouče, kde nás jistě nečeká nic lehkého. Makáme dál!

Sdílejte článek s přáteli

Další články

IMG-20260611-WA0065

Loučení se sezónou 25/26!

Naše veliká a stále rostoucí vysocká basketbalová rodina ❤️ se sešla na tradičním zakončení sezóny

IMG-20260609-WA0016

Reprezentant Martin Peterka na tréninku ve Vysoké!

Olympijské hry, mistrovství světa a Evropy, několikanásobný mistr ČR s Nymburkem a hlavně spousta zkušeností

IMG-20260219-WA0028

Zhodnocení sezóny 2025/26!

V uplynulé sezóně odehrálo našich 10 týmů hned 201 soutěžních zápasů, přičemž celková bilance byla

Přidejte se k nám