28. 2. 2022

BSK TJ Jičín – BK Napos Vysoká nad Labem – 62:61 (19:12,38:26,48:44)

Bubeníčková 16 (3×3), Marečková 13 (2×3), Bezpalcová 10, Pleskotová 9, Pešková 8 (2×3), Chlubnová 5, Sobotková 0

Sokol Nová Paka – BK Napos Vysoká nad Labem – 57:82 (14:16, 33:39, 45:60)

Pleskotová 29 (3×3), Bubeníčková 20 (3×3), Marečková 14 (2×3), Pešková 8, Sharplesová 6, Bezpalcová 3, Sobotková 2

V pátek jsme předehrávali utkání v Jičíně a znovu jsme na utkání jeli pouze se 7 hráčkami. Vstup do utkání byl nervózní z obou stran a oba útoky nebyly moc úspěšné. Bohužel se náš útok v prvním poločase výrazně nezlepšil. Rozdíl ve skóre se vyšplhal až na propastných 15 bodů. Naštěstí  jsme v druhém poločase začali hrát naší hru a postupně jsme z náskoku ukrajovali bod po bodu. Zápas dospěl do vyrovnané koncovky, kde měly více štěstí domácí hráčky.

V sobotním zápase jsme od začátku byli ve vedení, které jsme drželi celý zbytek utkání. V tomto zápase jsme měli velice dobrou obranu a v útoku jsme výborně pohybovali míčem a tvořili si dobré pozice pro střely. Holky předvedly velice dobrý bojovný výkon.

Další zápasy hrajeme na domácí palubovce a jedná se o odložené zápasy a poslední dva v základní části. V sobotu 5.3. v 10 hodin nastoupíme proti SŠB Pardubice a v neděli 6.3. ve stejný čas nastoupíme proti  TJ Sokol Stěžery.