Category: Muži A

6. 10. 2020

V první čtvrtině se hrálo nahoru – dolů. Spousta rychlých střel z větší vzdálenosti ve snaze vytvořit si náskok byl příznačný pro obě družstva.

6. 10. 2020

V sobotu 3.10. hrál NAPOS své první utkání v rámci 2. ligy na půdě soupeře. Liberec nás přivítal ve svém novém domácím prostředí v hale Korf.

30. 9. 2020

V prvním kole poháru mužů zajel NAPOS na nedalekou palubovku druholigového klubu – BVK Holice, který se už tradičně opírá zejména o mladší hostující hráče z Pardubic.

23. 9. 2020

V druhém kole 2. ligy mužů přivítal domácí NAPOS tradičního účastníka této ligové soutěže – Teslu Pardubice. Výraznou osobností hostujícího je jeho kapitán, bývalý extraligový hráč, Peter Majerlík.

23. 9. 2020

První kolo nového ročníku 2. ligy mužů svedlo hned na úvod loňského vítěze základní části 2. ligy BK NAPOS Vysokou nad Labem a druhý tým loňského ročníku Sokol BK Chrudim.

23. 9. 2020

Jednou z letošních posil našeho A-týmu se stal dlouholetý královéhradecký hráč Tomáš Mahler, který by svými zkušenostmi nejen z nejvyšší české soutěže měl pomoci Vysoké k předním příčkám v 2. lize.

23. 9. 2020

Naše áčko vstoupilo do nového ročníku 2. ligy s několika změnami.  Jednou z nich je nová tvář na pozici hlavního trenéra.

21. 9. 2020

Do klubu přichází na pozici rozehrávače Petr Andres hrající ještě v minulé sezóně nejvyšší českou basketbalovou soutěž v Hradci Králové. Tímto přestupem je kádr našeho A-týmu kompletní.

5. 3. 2020

Druhá liga mužů měla na přelomu února a března na pořadu své vyvrcholení základní části v podobě 21. a 22. kola. Vyvrcholení se vším, co k tomu může patřit. V posledním, 22. kole se rozhodovalo o vítězi základní části ve vzájemném duelu dvou nejlepších celků, BK Napos Vysoká nad Labem a TJ Sokol BK Chrudim. Utkání samozřejmě také rozhodovala o nasazení pro následující play-off. Oba celky věděli, že v případě výhry se střetnou s osmým celkem tabulky – Brandýsem nad Labem, poražený celek čekal duel s Teslou Pardubice. A právě Tesla Pardubice byla naším sobotním soupeřem v 21. kole.

18. 2. 2020

Dvakrát na „horké půdě“ v 19. a 20. kole skupiny „B“ druhé ligy. V sobotu jsme absolvovali utkání na palubovce GBA Jindřichův Hradec „B“, v nedělním duelu jsme zavítali do Benešova.

1. kolo – 15. 2. 2020

GBA Jindřichův Hradec „B“ : BK Napos Vysoká nad Labem   97 : 84  (33:18, 47:41, 78:51)

Neustále se zlepšující GBA bylo naším sobotním soupeřem. V utkání jsme nezachytili začátek utkání a po čtyřech minutách jsme prohrávali dvouciferným rozdílem 15:4. Nepomohl ani oddechový čas na zastavení rozjetého soupeře, od kterého jsme v úvodu inkasovali 4x za 3 body. GBA do konce první čtvrtiny přidalo ještě další 3 trojky (Filip Novotný 6x !!!) a domácí si vytvořili velmi solidní základ do dalšího průběhu. Naděje svitla, do poločasu jsme nepříznivé skóre po první části (33:18) dokázali stáhnout na rozdíl 6 bodů – 47:41. Jindřichohradečtí však byli evidentně proti a do poslední části nastupovali s vysokým náskokem 27 bodů – 78:51. V poslední části, kterou jsme stejně jako druhou, dokázali ovládnout (19:27) jsme zkorigovali výsledek na konečných 97:84.