Rubrika: U14

26. 4. 2022

O víkendu naše družstvo čekal turnaj FINAL4, který se hrál na naší palubovce. Do prvního utkání s Holicemi jsme vstupovali jako jasní outsideři.

Posted in Menu, NOVINKY, U14
30. 3. 2022

První zápas jsme odehráli proti tabulkově slabšímu soupeři Vysokému Mýtu, první poločas nám ale nedali nic zadarmo a byl to boj o každý míč. Hodně jsme měli chyby při doskoku, kdy jsme nebyli schopný odstavit hráče a doskočit míč. Soupeř měl převážně vyšší hráče, tudíž to pro ně bylo velmi jednoduché doskočit balón. Naštěstí konec zápasu jsme si pohlídali a připsali další výhru nad Mýtem.

22. 3. 2022

Dohrávka s Vysokým Mýtem dvakrát vítězně. První zápas jsme od první do poslední minutu byly lepším týmem. Druhý zápas jsme se trápili a prohrávali v prvním poločase. Dokázali jsme se vrátit do zápasu a bojovným výkonem jsme dovedli zapas do vítězného konce.

Posted in Menu, U14
23. 2. 2022

V neděli jsme již po odehrání základní části začali ve formě turnajů nadstavbu o 3-5 místo v tabulce.

11. 1. 2022

V Novém roce 2022 jsme odehráli první utkání na domácí palubovce proti Náchodu. Náchod přijel v oslabení, tudíž jsme chtěli vyhrát a vrátit jim prohru.

Měla jsem k dispozici 10hráčů, kteří si obě dvě utkání dostatečně zahráli.

28. 12. 2021
Posted in NOVINKY, U14
15. 11. 2021

V sobotu nás čekali zápasy proti Vysokému Mýtu. Naším hlavním cílem bylo si dojít pro první dvě vítězství.

13. 10. 2021

V sobotu 9.10. jsme odehráli další dvojzápas – 2. nejtěžší tým ze skupiny – Ústí nad Orlicí. Jsem ráda, že jsme mohli u nás v týmu přivítat nového hráče Adama France, který k nám do týmu přichází na hostování z BK Pardubic.

Posted in Menu, NOVINKY, U12, U14
3. 10. 2021

V sobotu 25.9. 2021 nás čekaly naše první utkání sezony proti Holicím. Věděla jsem, že nás nečeká nic lehkého. Soupeř měl v týmu pouze 1 holku a zbytek vyspělý kluci, za to u nás je tým složen spíše z holek (6hráček), který doplňoval pouze Honza Novotný a Patrik Česák(U13).

15. 9. 2021

V neděli 19.9. se ve sportovní hale ve Vysoké uskuteční přípravný turnaj kategorie U14. začátek se plánuje na 9:00 a účast potvrdily 4 týmy.