Muži A
Tým mužů A hrajících 2. ligu
Aktuality
Muži B
Tým mužů B hrajících okresní přebor
Aktuality
Ženy A
Tým žen hrajících 2. ligu
Aktuality
U13
Tým U13 hrající smíšený východočeský přebor staršího minižactva
Aktuality
U12
Tým U12 hrající smíšený východočeský přebor mladšího minižactva
Aktuality
U11
Tým U11 hrající smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva
Aktuality

Naši nejmladší minižáci odehráli své první zápasy proti týmu Jaroměře s výsledky 123:7 a 107:6.

Výsledky turnaje U12 – mix z Týniště,konaného v sobotu 10.9.2016 :

 

  1. SK Týniště n.Orl.  –  BK Vysoká n.Labem  :     79 : 5
  1. TJ Svitavy  –  Jiskra Havlíčkův Brod  :               42 : 47
  1. BK Vysoká n.Labem  – Sokol Hradec Králové :  5  :  80
  1. TJ Šumperk  –  TJ Svitavy :                              41  :  45
  1. SK Týniště n.Orlicí  –  Sokol Hradec Králové :   16  :  73
  1. Jiskra Havlíčkův Brod  –  TJ Šumperk :              49  :  29
  1. BK Vysoká n.Labem  –  TJ Šumperk  :             22  :   48
  1. Sokol Hradec Králové  –  TJ Svitavy  :               67  :  33
  1. Jiskra Havlíčkův Brod  –  SK Týniště n.Orlicí :   58  :   38
  1. SK Týniště n.Orlicí  –  TJ Svitavy  :                  39  :  35
  1. Sokol Hradec Králové  –  Jiskra Havlíčkův Brod :  50  :  27

 

Konečné pořadí:  

1. Sokol Hradec Králové

2. Jiskra Havlíčkův Brod

3. SK Týniště nad Orlicí

4. TJ Svitavy

5. TJ Šumperk

6. BK Vysoká nad Labem

Muži A

Středa 20:30 – 22:00

Pátek 20:00 – 21:30

 

Muži B

Úterý 19:00 – 20:30

 

U11/U12

Pondělí 17:00 – 18:30

Úterý 17:30 – 19:00

Čtvrtek 17:00 – 18:30

vysoka_mala

Kontakty na vedení klubu

Bc. Pavel Pour – prezident klubu 602 177 203

Ing. Martin Kolomý – člen výboru 777 236 830

 

Kontrolní komise klubu

Ing. Ivana Jansová 720 736 888

Ing. Michal Urbášek 602 294 923

Ing. Jan Hodač 736 637 274

 

Trenéři klubu

Muži A

Martin Havrda – hlavní trenér, 731 576 509

Jakub Uhrecký – asistent trenéra, 607 981 931

 

Ženy

Jakub Uhrecký – hlavní trenér, 607 981 931

Martin Havrda – asistent trenéra, 731 576 509

Roman Trnka – asistent trenéra, 736 489 264

 

Děti U11, U12, U13

Mgr. Pavel Novotný – šéftrenér mládeže (U11, U12, U13), hlavní trenér U11, 602 167 694

Ing. Martin Kolomý – asistent trenéra U11, U12, 777 236 830

Roman Trnka – hlavní trenér U13, 736 489 264

Josef Říha – asistent U13, 739 131 884

Kateřina Trnková – hlavní trenérka U12, 724 586 328

Zdeněk Hanzlík – asistent trenéra U12, 775 985 583

Posted in Menu

Sokol Darren Chrudim : BK Vysoká nad Labem 94 : 29

BK Přelouč : BK Vysoká nad Labem 85 : 72

BK Vysoká nad Labem : Brandýs nad Labem (78 : 87) – 19. 2. 2017

BK Vysoká nad Labem : TJ AŠ Mladá Boleslav (64 : 45) – 18. 2. 2017

BK Vysoká nad Labem : Sokol Kutná Hora (68 : 79) – 5. 2. 2017

BK Vysoká nad Labem : Basket Poděbrady (77 : 84) – 4. 2. 2017

BK Vysoká nad Labem : Wolves Radotín (55:76) – 8.1.2017

BK Vysoká nad Labem : Sokol Vyšehrad (72:63) – 7.1.2017

BK Vysoká nad Labem „A“ – Lokomotiva Trutnov (85:56) – 10.12.2016

BK Vysoká nad Labem „A“ – BK Přelouč (62:79) – 27. 11. 2016

BK Vysoká nad Labem „A“ – Sokol BC Darren Chrudim (52:77) – 26. 11. 2016

AŠ Mladá Boleslav – BK Vysoká nad Labem „A“ (80:70) – 13. 11. 2016

BK Brandýs nad Labem – BK Vysoká nad Labem „A“ (69:77) – 12. 11. 2016

Basket Poděbrady – BK Vysoká nad Labem „A“ (55:102) – 30. 10. 2016

Sokol Kutná Hora – BK Vysoká nad Labem „A“ (84:76) – 29. 10. 2016

BK Vysoká „A“ proti Sokol Písek Sršni „B“ (79:72) – 16. 10. 2016

BK Vysoká „A“ proti BK Lions Jindřichův Hradec „B“ (95:90) – 15. 10. 2016

Sokol Vyšehrad – BK Vysoká nad Labem „A“ (65:63) – 2. 10. 2016

Wolves Radotín „B“ – BK Vysoká nad Labem „A“ (84:72) – 1. 10. 2016

Český pohár BK Vysoká nad Labem – BKV Holice

BK Vysoká nad Labem
BASKETBAL DĚTI-U11, ROČNÍK 2006 A MLADŠÍ
               mistrovská utkání 2016/2017 (dvojutkání)
KOLO DATUM ČAS Kde SOUPEŘI
1. kolo 17.09.2016 Venku Sokol Josefov – BK Vysoká nad Labem
Sokol Josefov – BK Vysoká nad Labem
2. kolo 24.09.2016 Venku SK Týniště nad Orlicí – BK Vysoká nad Labem
SK Týniště nad Orlicí – BK Vysoká nad Labem
3. kolo 08.10.2016 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – BVK Holice
BK Vysoká nad Labem – BVK Holice
4 .kolo 22.10.2016 Venku BK Synthesia Pardubice „B“ – BK Vysoká nad Labem
BK Synthesia Pardubice „B“ – BK Vysoká nad Labem
5. kolo 05.11.2016 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – Loko Trutnov
BK Vysoká nad Labem – Loko Trutnov
6. kolo 19.11.2016 Venku TJ Sokol Stěžery – BK Vysoká nad Labem
TJ Sokol Stěžery – BK Vysoká nad Labem
7. kolo 26.11.2016 Venku Královští Sokoli – BK Vysoká nad Labem
Královští Sokoli – BK Vysoká nad Labem
8. kolo 27.11.2016 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – Královští Sokoli
BK Vysoká nad Labem – Královští Sokoli
9. kolo 03.12.2016 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – Sokol ZVUS Hradec Králové
BK Vysoká nad Labem – Sokol ZVUS Hradec Králové
10. kolo 17.12.2016 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – Sokol Josefov
BK Vysoká nad Labem – Sokol Josefov
11. kolo 14.01.2017 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – SK Týniště nad Orlicí
BK Vysoká nad Labem – SK Týniště nad Orlicí
12. kolo 11.02.2017 Venku BVK Holice – BK Vysoká nad Labem
BVK Holice – BK Vysoká nad Labem
13. kolo 25.02.2017 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – BK Synthesia Pardubice „B“
BK Vysoká nad Labem – BK Synthesia Pardubice „B“
14. kolo 11.03.2017 Venku Loko Trutnov – BK Vysoká nad Labem
Loko Trutnov – BK Vysoká nad Labem
15. kolo 25.03.2017 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – TJ Sokol Stěžery
BK Vysoká nad Labem – TJ Sokol Stěžery
16. kolo 08.04.2017 Venku Sokol ZVUS Hradec Králové – BK Vysoká nad Labem
Sokol ZVUS Hradec Králové – BK Vysoká nad Labem
BK Vysoká nad Labem
BASKETBAL DĚTI-U12, ROČNÍK 2004 A MLADŠÍ
               mistrovská utkání 2016/2017 (dvojutkání)
KOLO DATUM ČAS KDE SOUPEŘI
1. kolo 01.10.2016 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – BVK Holice
BK Vysoká nad Labem – BVK Holice
2. kolo 15.10.2016 Venku SK Synthesia Pardubice – BK Vysoká nad Labem
SK Synthesia Pardubice – BK Vysoká nad Labem
3. kolo 29.10.2016 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – SK Týniště nad Orlicí
BK Vysoká nad Labem – SK Týniště nad Orlicí
4 .kolo 12.11.2016 Venku Sokol ZVUS Hradec Králové – BK Vysoká nad Labem
Sokol ZVUS Hradec Králové – BK Vysoká nad Labem
5. kolo 26.11.2016 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – Královští Sokoli
BK Vysoká nad Labem – Královští Sokoli
6. kolo 10.12.2016 Venku Sokol Nová Paka – BK Vysoká nad Labem
Sokol Nová Paka – BK Vysoká nad Labem
7. kolo 07.01.2017 9:00 – 13:00 Doma  BK Vysoká nad Labem – Loko Trutnov
BK Vysoká nad Labem – Loko Trutnov
8. kolo 21.01.2017 Venku BVK Holice – BK Vysoká nad Labem
BVK Holice – BK Vysoká nad Labem
9. kolo 04.02.2017 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – BK Synthesia Pardubice
BK Vysoká nad Labem – BK Synthesia Pardubice
10. kolo 18.02.2017 Venku SK Týniště nad Orlicí – BK Vysoká nad Labem
SK Týniětě nad Orlicí – BK Vysoká nad Labem
11. kolo 04.03.2017 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – Sokol ZVUS Hradec Králové
BK Vysoká nad Labem – Sokol ZVUS Hradec Králové
12. kolo 18.03.2017 Venku Královští Sokoli – BK Vysoká nad Labem
Královští Sokoli – BK Vysoká nad Labem
13. kolo 01.04.2017 9:00 – 13:00 Doma BK Vysoká nad Labem – Sokol Nová Paka
BK Vysoká nad Labem – Sokol Nová Paka
14. kolo 22.04.2017 Venku Loko Trutnov – BK Vysoká nad Labem
Loko Trutnov – BK Vysoká nad Labem

nabor

Nově založený basketbalový klub BK Vysoká nad Labem pořádá nábor baskeťáků a baskeťaček.

Chlapci a dívky, první až třetí třída ZŠ, v případě zájmu se mohou přihlásit i starší děti nebo dospělí. Dle poptávky vytvoříme kategorie.

Noví kamarádi, sportovní duch, aktivní volný čas, to je zábava!

  • předpokládané tréninky pro děti 2x týdně
  • příprava pod vedením zkušených trenérů
  • pro dospělé tréninky 1x týdně

Přihláška do okresního přeboru smíšených družstev v sezóně 2015-2016.

Zájemci pište na e-mail pavel.pour@napos.eu nebo volejte pro informace 602 177 203.
Další informace na www.basket-vysoka.cz.